
Пневматична гвинтівка AIR RIFLE B1-1 + приціл 4х20 + кулі Oztay 0,51 + чохол Winner
2 742 ₴
- Немає в наявності
- Код: B1-1+пр+чехол+пули
+380 (93) 506-07-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пневматична гвинтівка AIR RIFLE B1-1 + приціл 4х20 + кулі Oztay 0,51 + чохол Winner
Тип: Пружинно-поршнева пневматична гвинтівка
Калібр: 4,5мм (.177)
Модель: AIR RIFLE B1-1
Прицільна стрільба: до 25 метрів
Ложе та приклад: дерево під лаком
Дуло: Нарізне, сталеве
Вага: 2,5 кг
Джерело енергії: пружина
Система зведення: Переламування дула
Тип кулі: олив'яні кулі
Початкова швидкість вильоту кулі, м/с: 170
Прицільні пристосування: цілик, мушка
Шина для кріплення оптичного прицілу: Є
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина ствола | 1010 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Початкова швидкість | 170 м/сек |
| Тип | Пружинно-поршнева |
| Тип взводу | Перелом стволу |
| Тип ствола | Нарізний |
| Загальні | |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Приклад | Дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 742 ₴
