Характеристики
Виробник Hatsan
Країна-виробник Туреччина
Додаткові характеристики:
Тип гвинтівки: Пружинно-поршнева
Зведення: Переламування дула
Зарядність гвинтівки: 1 куля
Калібр: 4,5 мм
Початкова швидкість польоту кулі: 380 м/с
Тип використовуваних патронів: Свинцеві кулі
Дуло: Сталевий, нарізний
Приціл: Відкритий приціл "TRUGLO" з фіброоптичними нитками контрастних кольорів
Матеріал корпусу: Покращений полімер
Довжина загальна/дула: 1250/510 мм
Вага: 3,8 кг
Особливості: Висока прицільна дальність, найбільша початкова швидкість
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hatsan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина ствола | 1250 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Початкова швидкість | 380 м/сек |
| Тип | Пружинно-поршнева |
| Тип взводу | Перелом стволу |
| Тип ствола | Нарізний |
| Загальні | |
| Вага | 3.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Передоплата 50грн. Термін доставки 5 днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 560 ₴

