Тип пневматики: ППП (пружинно-поршнева з газовою пружиною)
Калібр, мм: 4,5
Початкова швидкість кулі, м/с: 380
Зарядність: одне зарядне
Система зведення: перелом дула
Загальна довжина, мм: 1205
Довжина дула, мм: 500
Дульна енергія, Дж: 30
Вага, кг: 4.1
Дуло: сталеве нарізне
Спусковий гачок: регульований, Quattro Trigger
Запобіжник: є, автоматичний
Прицільні пристосування: відкриті TruGlo, регульована прицільна планка та мушка
Тип боєприпасів: олив'яні кулі
Матеріал приклада: пластик
Виробник: Hatsan (Туреччина)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hatsan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина ствола | 1205 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Початкова швидкість | 380 м/сек |
| Тип | Газо-пружинна |
| Тип взводу | Перелом стволу |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Загальні | |
| Вага | 4.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Передоплата 50грн. Термін доставки 5 днів |
| Пружина | Газова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 206 ₴

