
Гвинтівка пневматична Air Rifle B2-4 + приціл 4х20 + чохол
4 178 ₴
- В наявності
- Код: B2-4+пр+ч
+380 (93) 506-07-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики:
Тип: пружинно-поршнева переломка
Калібр: 4,5 мм (.177 )
Швидкість: 200м/с
Кінетична енергія снаряда: менш ніж 17 Дж
Дуло: сталеве нарізне
Боєприпаси: олив'яні кулі
Спусковий механізм: регульований
Приклад: дерево
Загальна довжина: 1090 мм
Довжина дула: 480 мм
Вага: 2,6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kandar |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина ствола | 1090 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Початкова швидкість | 220 м/сек |
| Тип | Пружинно-поршнева |
| Тип взводу | Перелом стволу |
| Тип ствола | Нарізний |
| Загальні | |
| Вага | 2.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 178 ₴

