
Гвинтівка пневматична Beeman Wolwerine Gas Ram Газова пружина 330 м/с 4,5 мм
6 160 ₴
- В наявності
- Код: 1429.03.33
+380 (93) 506-07-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Калібр: 4,5 мм
Тип: Пружинно-поршнева
Швидкість кулі, м/с: 330 м/с
Тип використовуваних куль: олив'яні кулі
Дуло: сталеве нарізне
Загальна довжина, мм: 1160
Маса, кг: 3,85
Запобіжник: автоматичний
Ширина планки на зброї, мм: 11 мм
Система зведення/перезаряджання: "переламування" дула
Прицільне пристосування: Прицільна планка та мушка з фібреогласовими нитками
Матеріал приклада: пластик
Комплект: гвинтівка, чек, паковання.
Виробник: Beeman
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beeman |
| Довжина ствола | 1160 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Початкова швидкість | 330 м/сек |
| Тип | Пружинно-поршнева |
| Тип взводу | Перелом стволу |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Загальні | |
| Вага | 3.85 кг |
| Додаткові | |
| Запобіжник | Автоматичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Передоплата 50грн. Термін доставки 5 днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 160 ₴
