
Пневматична гвинтівка Beeman Wolverine
5 660 ₴
- В наявності
- Код: 1429.02.80
+380 (93) 506-07-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Початкова швидкість кулі: 330 м/с
Калібр: 4.5 мм
Джерело енергії: Пружина
Тип боєприпасів: Свинцеві кулі
Загальна довжина: 1160 мм
Місткість магазина: 1 куля
Тип прицілу: Прицільна планка та мушка
Тип кріплення оптики: База 11 мм
Тип зведення: Перелом дула
Матеріал приклада: Пластик
Вага: 3.8 кг
Комплект постачання: Гвинтівка Beeman Wolverine
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beeman |
| Довжина ствола | 1160 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Початкова швидкість | 330 м/сек |
| Тип | Пружинно-поршнева |
| Тип взводу | Перелом стволу |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Загальні | |
| Вага | 3.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Передоплата 50грн. Термін доставки 5 днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 660 ₴

