Тип Пружинно-поршнева
Тип дула Сталевий із нарізами
Калібр 4.5 (мм)
Кількість зарядів 1
Початкова швидкість 200 (м/сек)
Прицільні пристосування Регульована прицільна планка з мушкою
Запобіжник Немає
«Ластівчин хвіст» для кріплення оптики Так
Загальні Довжина 1010.0 (мм)
Вес 2.5(кг)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 100 |
| Довжина ствола | 1010 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Початкова швидкість | 200 м/сек |
| Тип | Пружинно-поршнева |
| Тип взводу | Перелом стволу |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Загальні | |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Передоплата 10%. Термін доставки 5 днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 161 ₴

