Тип Пружинно-поршнева
Тип дула Сталевий із нарізами
Калібр 4.5 (мм)
Кількість зарядів 1
Початкова швидкість 200 (м/сек)
Тип зведення Перелом дула
Регульована прицільна планка з мушкою
Запобіжник Немає
Матеріал приклада/ручки Дерево
"Ластівчин хвіст" для кріплення оптики
Довжина 1100.0 (мм)
Вес 2.8(кг)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 100 |
| Довжина ствола | 1100 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Початкова швидкість | 170 м/сек |
| Тип | Пружинно-поршнева |
| Тип взводу | Перелом стволу |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Додаткові | |
| Ластівчиний хвіст для кріплення оптики | Так |
| Загальні | |
| Вага | 2.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 025 ₴

