Пневматична гвинтівка Hatsan Striker Edge Vortex зі встановленою газовою пружиною:
- менша віддача;
- найкраща стабільність, потужність, купчастість;
— 2-3 рази довше слугує газова пружина, ніж сталева крупа.
Тип пневматики: Газова пружина
Калібр, мм: 4,5
Початкова швидкість кулі, м/с: 335
Зарядність: одне зарядне
Система зведення: перелом дула
Загальна довжина, мм: 1100
Довжина дула, мм: 450
Дульна енергія, Дж: 21
Вага, кг: 3
Дуло: сталеве нарізне
Спусковий гачок: регульований
Запобіжник: є, автоматичний
Прицільні пристосування: відкриті TruGlo, мушка та регульована прицільна планка
Матеріал приклада: пластик
Виробник: Hatsan (Туреччина)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hatsan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина ствола | 1100 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Початкова швидкість | 335 м/сек |
| Тип | Газо-пружинна |
| Тип взводу | Перелом стволу |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Загальні | |
| Вага | 3 кг |
| Додаткові | |
| Запобіжник | Автоматичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Передоплата 50грн. Термін доставки 5 днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 800 ₴

