Тип пневматики: Пружинно-поршнева
Система зведення/перезаряджання: "переламування" дула
Зарядність: 1-але зарядна
Спусковий механізм: регульований, двоступеневий
Швидкість кулі, м/с: 305
Виробник: ARTEMIS Airgun
Загальна довжина, мм: 1240
Прицільне пристосування: Цілик і мушка
Ширина планки на зброї, мм: 11 мм
Дуло: сталеве нарізне
Маса, кг: 3.65
Калібр: 4,5мм
Тип використовуваних куль: олив'яні кулі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARTEMIS |
| Країна виробник | Китай |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Початкова швидкість | 305 м/сек |
| Тип | Газо-пружинна |
| Тип взводу | Перелом стволу |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Загальні | |
| Вага | 3.65 кг |
| Довжина | 1240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Передоплата 100%. Термін доставки 5 днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 890 ₴

