
Пневматична гвинтівка AIR RIFLE B3-1 gas з посиленою газовою пружиною
2 833 ₴
- В наявності
- Код: B3-1gas
+380 (93) 506-07-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пневматична гвинтівка AIR RIFLE B3-1 зі встановленою посиленою газовою пружиною:
- менша віддача;
- найкраща стабільність, потужність, купчастість;
— 2-3 рази довше слугує газова пружина, ніж сталева крупа.
Пружинно-поршнева гвинтівка AIR RIFLE XB3-1 призначена для розважальної стрільби свинцевими кульками калібру 4,5 мм.
НЕ ТРИМАЄ РОЗРІШЕННЯ НА ЗБЕРІГАННЯ І ЕКСПЛУАТАЦІЮ В УКРАЇНІ.
Проста в користуванні, але водночас досить надійна в експлуатації.
AIR RIFLE B3-1 — це бюджетна модель пневматичної гвинтівки, яка має гарні технічні показники.
Зведення здійснюється за допомогою важеля під дулом гвинтівки.
Також на гвинтівці встановлена регульована прицільна планка з мушкою.
Можливе встановлення оптичного прицілу
Дуло гвинтівки AIR RIFLE B3-1 виготовлене з збройової сталі, нарізної. Його довжина становить 480 мм, що практично половина від загальної довжини виробу 1040 мм. Вага зброї — 2,8 кг.
Характеристики
| Додаткові | |
|---|---|
| Ластівчиний хвіст для кріплення оптики | Так |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Дерево |
| Запобіжник | Ручний |
| Прицільні пристосування | Регульована прицільна планка з мушкою |
| Загальні | |
| Вага | 2.8 кг |
| Довжина | 1040 мм |
| Основні | |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Початкова швидкість | 225 м/сек |
| Тип | Пружинно-поршнева |
| Тип взводу | Підствольний важіль |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 833 ₴
