Виробництво — Туреччина, фірма HATSAN ARMS COMPANY; калібр, мм — 4.5; довжина, мм — 1255; вага, г — 3650; початкова швидкість кулі 0,5 г, м/с. — до 380; кількість зарядів, шт. — 1; тип пневматики — пружинно-поршнева; тип зведення — переламування дула; тип дула — нарізна; довжина дула, мм — 510; прицільні пристосування — мушка, прицільна планка; кріплення додаткових прицільних пристосувань — є; можливість встановлення сторонніх прицільних пристосувань — є; тип спуску — регульований; тип запобіжника — автоматичний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hatsan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина ствола | 1255 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Початкова швидкість | 380 м/сек |
| Тип | Пружинно-поршнева |
| Тип взводу | Перелом стволу |
| Тип ствола | Нарізний |
| Загальні | |
| Вага | 3.65 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Передоплата 50грн. Термін доставки 5 днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 516 ₴

