Калібр, мм: 4,5
Швидкість вильоту кулі, м/с: 305
Тип куль: олив'яні кулі
Місткість боєприпасів, куль: 1
Приклад: турецький горіх
Прицільні пристосування: мушка з фібеогласовими нитками, прицільна планка
Вага, г: 2900
Загальна довжина, мм: 1095
Довжина дула, мм: 450
Запобіжник: автоматичний
Виробник: Hatsan
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hatsan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина ствола | 1095 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Початкова швидкість | 305 м/сек |
| Тип | Пружинно-поршнева |
| Тип взводу | Перелом стволу |
| Тип ствола | Нарізний |
| Загальні | |
| Вага | 2.9 кг |
| Додаткові | |
| Запобіжник | Автоматичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Передоплата 50грн. Термін доставки 5 днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 992 ₴


