Тип пневматики: Газовопружинна
Система зведення/перезаряджання: "переламування" дула
Зарядність: 1-але зарядна
Швидкість кулі, м/с: 305
Загальна довжина, мм: 1140
Прицільне пристосування: Цілик і мушка
Ширина планки на зброї, мм: 11 мм
Дуло: сталеве нарізне
Масса, кг: 3.8
Калібр: 4,5 мм
Матеріал ложа: дерево
Тип використовуваних куль: олив'яні кулі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snow Peak |
| Довжина ствола | 1140 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Початкова швидкість | 305 м/сек |
| Тип | Газо-пружинна |
| Тип взводу | Перелом стволу |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Загальні | |
| Вага | 3.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Передоплата 10%. Термін доставки 5 днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 863 ₴

