Пневматична гвинтівка
Країна-виробник Туреччина
Виробник Ekol Voltran
Модель ES450
Тип пневматики Пружинно-поршнева
Тип зведення Переломний
Габаритні розміри, мм Ширина: 45, Висота: 190, Довжина: 1155
Калібр 4,5 мм
Дуло (характеризики) Сталеве нарізне
Початкова швидкість, м/с 320
Вага, кг 2,7
Ложе та приклад Пластик, тип — Монте-Карло
Прицільні пристосування Прицільна планка та мушка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ekol |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина ствола | 1155 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Початкова швидкість | 320 м/сек |
| Тип | Пружинно-поршнева |
| Тип взводу | Перелом стволу |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Загальні | |
| Вага | 2.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Передоплата 50грн. Термін доставки 5 днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 762 ₴

