Вага 2,63
Материал приклада Пластик
Зведення Переламування дула
Довжина загальна/дула 1155/490 мм
Зарядність гвинтівки 1 куля
Калібр 4,5 мм
Комплектація Гвинтівка, паковання, технологія, нирок
Початкова швидкість польоту кулі 320 м/с
Особливості Ціна,потужність, легкість зведення, мінімічне віддання
Гарантувальник Автоматичний
Виробник Ekol
Країна-виробник Туреччина
Тип гвинтівки Пружинно-поршнева
Тип використовуваних патронів Свинцеві калібри 4,5 мм
Тип дула Сталевий із нарізами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ekol |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина ствола | 1155 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Початкова швидкість | 320 м/сек |
| Тип | Пружинно-поршнева |
| Тип взводу | Перелом стволу |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Загальні | |
| Вага | 2.63 кг |
| Додаткові | |
| Запобіжник | Автоматичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Передоплата 50грн. Термін доставки 5 днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 003 ₴

