
Пневматична гвинтівка Snow Peak SPA GR1600W + приціл 4-16х50АО з газовою пружиною
11 573 ₴
- Немає в наявності
- Код: GR1600W+ПО4-16х50АОЕ
+380 (93) 506-07-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пневматична гвинтівка SPA GR1600W належить до пневматики переломного типу. Довжина становить 1250 мм, вага — 4.2 кг. Зброя забезпечує дуже високу для пневматики початкову швидкість польоту кулі до 396 м/с і класифікується як гвинтівка супермагнум класу. Газова пружина, встановлена на гвинтівці, має цілу низку переваг, порівнюючи зі звичайною: менше віддача, вища зносостійкість та інші. Докладніше читайте тут. Ложа виготовлена з натурального німецького бука. На цівці та ручку нанесена різь, що виконує як декоративну функцію, так і забезпечує зручне та надійне утримання гвинтівки в руках.
Для комфорту прицілювання мушка та прицільна планка обладнані кольоровими фіберо-гладовими нитками, що дає змогу вести вогонь навіть в умовах поганої освітленості. Цілик регулюється як по вертикалі, так і по горизонталі. Гвинтівка Snow Peak GR1600W обладнана нарізним сталевим дулом. Дуло обладнане знімним алюмінієвим саундмодератором, що знижує гучність звуку пострілу й одночасно слугує надульником, який перешкоджає потраплянню дула вгору під час пострілу та гасить відбій. Для поглинання відбою виробник встановив на приклад гумовий потиличник. Є комбопланка Ластівчин хвіст/Picatinny/Weaver для встановлення оптичного прицілу (до комплекту не входить). На гвинтівці є автоматичний запобіжник, що блокує спусковий гачок під час зведення гвинтівки, щоб уникнути випадкових пострілів. Модель обладнана настроюваним двоступеневим спуском.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snow Peak |
| Країна виробник | Китай |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Початкова швидкість | 396 м/сек |
| Тип | Газо-пружинна |
| Тип взводу | Перелом стволу |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Загальні | |
| Вага | 4.2 кг |
| Довжина | 1250 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Дерево |
| Запобіжник | Автоматичний |
| Прицільні пристосування | Оптичний приціл, Регульована прицільна планка з мушкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Передоплата 10%. Термін доставки 5 днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 573 ₴
